Zakres usług kancelarii

W ramach wykonywania zawodu prawnika świadczymy naszym Klientom z Płocka oraz Sierpca pomoc prawną na zasadach określonych w ustawie z dnia 26 maja 1982 r. Prawo o adwokaturze.

W myśl art. 1 ust. 1 powołanej ustawy, adwokatura powołana jest do udzielania pomocy prawnej, współdziałania w ochronie praw i wolności obywatelskich oraz w kształtowaniu i stosowaniu prawa. Zgodnie z treścią art. 4 wskazanej ustawy świadczenie pomocy prawnej przez adwokata polega w szczególności na udzielaniu porad prawnych, sporządzaniu opinii prawnych, opracowywaniu projektów aktów prawnych oraz występowaniu przed sądami i urzędami. Ponadto prawnik ma prawo sporządzania poświadczeń odpisów dokumentów za zgodność z okazanym oryginałem – co do zasady – w postępowaniach sądowych i administracyjnych, w których został umocowany do występowania w imieniu Klienta. Pomoc prawna świadczona jest osobom fizycznym, podmiotom gospodarczym oraz jednostkom organizacyjnym.

Kancelaria Adwokacka w Płocku zajmuje się problematyką przede wszystkim z zakresu podstawowych gałęzi prawa, a mianowicie prawa cywilnego, prawa karnego, prawa rodzinnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa administracyjnego i prawa gospodarczego. Wychodząc jednak naprzeciw potrzebom naszych Klientów udzielamy porad i dalej idącej pomocy także z zakresu bardziej ukierunkowanych dziedzin, jak prawa oświatowego, własności intelektualnej, środowiska.

Potrzebujesz pomocy prawnej w Płocku lub Sierpcu? Skontaktuj się z nami

Kancelaria Adwokacka Płock

Kancelaria adwokacka Płock

Adwokat Sylwia Okonkowska-Pyszyńska
ul. Tadeusza Kościuszki 1, lokal 106, 09-400 Płock
czynna pn., śr., czw., pt. w godzinach 9:00-17:00

Zobacz na mapie
Kancelaria Adwokacka Sierpc

Kancelaria adwokacka Sierpc

Adwokat Sylwia Okonkowska-Pyszyńska
ul. Świętokrzyska 2a, lokal 20, 09-200 Sierpc
czynna wtorek w godzinach 9:00-17:00

Zobacz na mapie
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 Prawnik Sylwia Okonkowska-Pyszyńska. Projekt i wykonanie: Hedea.pl
Do góry