Prawo administracyjne

Nasza Kancelaria Adwokacka udziela pomocy w sprawach z zakresu prawa administracyjnego na wszystkich etapach postępowania. Dużym zainteresowaniem cieszą się nasze usługi w tej materii. Sporządzamy odwołania od decyzji organów administracji publicznej oraz jednostek samorządu terytorialnego, a także skargi do wojewódzkich sądów administracyjnych jaki i skargi kasacyjne do Naczelnego Sądu Administracyjnego.

Prawo administracyjne to bardzo szeroka i różnorodna gałąź prawa, regulująca wiele sfer naszego życia. Z uwagi na wielość aktów prawnych w tej dziedzinie, warto skorzystać z pomocy adwokata, który zajmie się Państwa problemem kompleksowo.

Kancelaria od lat zajmuje się problematyką z zakresu gospodarki nieruchomościami, ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, prawa budowlanego,  pomocy społecznej czy prawa oświatowego. Kancelaria może pochwalić się wieloma pozytywnie dla naszych Klientów zakończonymi sprawami. Oczekiwanym przez nas rezultatem skończyły się liczne postępowania, w których wniesione zostały sporządzone przez nas środki odwoławcze.

Z uwagi na to, że postępowania z zakresu prawa administracyjnego trwają często bardzo długo, pomagamy aż do ich ostatecznego zakończenia.

Potrzebujesz pomocy prawnej w Płocku lub Sierpcu? Skontaktuj się z nami

Kancelaria Adwokacka Płock

Kancelaria adwokacka Płock

Adwokat Sylwia Okonkowska-Pyszyńska
ul. Tadeusza Kościuszki 1, lokal 106, 09-400 Płock
czynna pn., śr., czw., pt. w godzinach 9:00-17:00

Zobacz na mapie
Kancelaria Adwokacka Sierpc

Kancelaria adwokacka Sierpc

Adwokat Sylwia Okonkowska-Pyszyńska
ul. Świętokrzyska 2a, lokal 20, 09-200 Sierpc
czynna wtorek w godzinach 9:00-17:00

Zobacz na mapie
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 Prawnik Sylwia Okonkowska-Pyszyńska. Projekt i wykonanie: Hedea.pl
Do góry