Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych

W naszej praktyce zajmujemy się kwestiami z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Reprezentujemy naszych Klientów w sądzie na wszystkich etapach postępowania. Pomocy udzielamy zarówno pracodawcom jak i pracownikom. Sporządzamy odwołania od wypowiedzenia umowy o pracę, pozwy o zapłatę wynagrodzenia, wynagrodzenie za pracę w godzinach nadliczbowych, pozwy o odszkodowania związane z bezprawnym rozwiązaniem umowy o pracę, stosowaniem wobec pracownika mobbingu lub dyskryminacji albo wynikające z umów o zakazie konkurencji, reprezentujemy strony w procesie.

Służymy pomocą odwołującym się od decyzji organów emerytalnych i rentowych, podejmujemy się też reprezentacji na etapie postępowania przed organem. Prowadzimy sprawy o podleganie ubezpieczeniom, o ustalenie prawa do świadczenia. Często postępowania z zakresu ubezpieczeń społecznych wymagają długotrwałego postępowania dowodowego w związku z koniecznością uzyskania wiadomości specjalnych i zasięgnięcia opinii biegłego. Kancelaria szczególnie dba o to, aby takie postępowanie zostało przeprowadzone dokładnie, wszystkie okoliczności zostały wyjaśnione, żaden istotny fakt ani dowód nie został pominięty. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne dla naszych Klientów są to sprawy, jak wiele od nich zależy.

Reprezentujemy  naszych Klientów w sprawach dotyczących emerytur, uzyskania renty z tytułu niezdolności do pracy czy renty rodzinnej, zasiłków, ustalenia stopnia niepełnosprawności.

Potrzebujesz pomocy prawnej w Płocku lub Sierpcu? Skontaktuj się z nami

Kancelaria Adwokacka Płock

Kancelaria adwokacka Płock

Adwokat Sylwia Okonkowska-Pyszyńska
ul. Tadeusza Kościuszki 1, lokal 106, 09-400 Płock
czynna pn., śr., czw., pt. w godzinach 9:00-17:00

Zobacz na mapie
Kancelaria Adwokacka Sierpc

Kancelaria adwokacka Sierpc

Adwokat Sylwia Okonkowska-Pyszyńska
ul. Świętokrzyska 2a, lokal 20, 09-200 Sierpc
czynna wtorek w godzinach 9:00-17:00

Zobacz na mapie
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 Prawnik Sylwia Okonkowska-Pyszyńska. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

Do dnia 18.07.2024r. kancelaria nieczynna.

W sprawach pilnych proszę o kontakt przez e-mail: sylwia.okonkowska@gmail.com, Messenger lub WhatsApp.